Jesteś nowym użytkownikiem? Zarejestruj się

Rejestracja nowego użytkownika

Dane osobowe

*Imię
*Nazwisko
*Adres e-mail
*Ulica
*Nr domu/mieszkania
*Kod pocztowy
*Miasto
*Kraj
Telefon
*Hasło
*Powtórz hasło
nie dotyczy

Dane firmy

Nazwa firmy
NIP
Ulica
Nr domu/mieszkania
Kod pocztowy
Miasto
 
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę działającą pod nazwą M.A.R.A & CO. Magdalena Antoń, z adresem głównego miejsca wykonywania działalności: ul. Szafarnia 7/56, 80-755 Gdańsk, w celu realizacji zamówienia oraz utworzenia konta Kupującego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, sprostowania, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania.
 
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od M.A.R.A & CO. Magdalena Antoń, z adresem głównego miejsca wykonywania działalności: ul. Szafarnia 7/56, 80-755 Gdańsk. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.
 
 
 
Chcesz być na bieżąco
z aktualnymi ofertami?
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Rodo
Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: veeo.pl
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij
Wersja klasyczna